Львів’яни засмічують Балтійське море

-1+1 (No Ratings Yet)
Дата 22.09.2012, категорія: _______, Статті, автор: ,

Територія м. Львова розділяється Великим Європейським водорозділом на два основних басейни каналізування – Балтійський і Чорноморський.

Система водовідведення міста складається з 639,4 км каналізаційних мереж.

Центральна частина міста має загально-сплавну систему каналізування, яка транспортує на очисні споруди побутові і дощові стоки. 

Головним колектором для сплавляння стоків у Балтійському басейні (у тому числі і центральна частина міста) є р. Полтва, закрита у залізобетонний канал до каналізаційних очисних споруд, яка у подальшому впадає до р. Західний Буг, звідти – у р. Віслу та у Балтійське море. Стічні води самопливом стікають у р. Полтву численними колекторами другого порядку.

Оскільки якість очищення стоків у м. Львові безпосередньо впливає на екологічний стан Балтійського моря, північне розташування якого обумовлює низьку здатність до самоочищення, організацією ГЕЛКОМ, яка займається питаннями охорони морського природного середовища регіону Балтійського моря, міську систему очистки стоків було внесено до списку об’єктів, що потребують особливих вимог до якості очищення стічних вод.

Львівським виконавчим комітетом, затверджено Комплексну програму модернізації каналізаційного господарства м. Львова на 2012-2015роки. Загальна вартість заходів Програми становить 1 млрд 3 млн 697,9 тис грн.

Реалізація Програми дозволить покращити екологічний стан у місті. Зокрема, вона спрямована на підвищення ефективності очищення стічних вод на каналізаційних очисних спорудах міста та покращення надійності експлуатації існуючих об’єктів каналізаційного господарства (колекторів, очисних споруд та міських мереж), зменшення споживання енергоносіїв на об’єктах каналізаційного господарства та ін.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>