Депутати на сесії ЛМР 20 вересня прийняли ухвалу про користування Львівською обласною радою земельною ділянкою на площі М. Шашкевича, 5.

Рішення підтримали 55 обранців.

Зокрема, міськрада ухвалила передати ЛОР земельну ділянку площею 0,0684 га (у тому числі, площею 0,0056 га у межах червоних ліній під нерухомістю з обмеженнями без права капітального будівництва та посадки багаторічних насаджень) на пл. М. Шашкевича, 5. Ділянку передано у постійне користування для обслуговування будівлі Львівського державного музичного училища ім. С. П. Людкевича за рахунок земель житлової та громадської забудови за функцією використання – землі громадського призначення.

Як зазначено у пояснювальній записці до ухвали, Львівське державне музичне училище, яке розташоване на пл. Шашкевича, 5, створене у 1940 році. У 1988 році училищу присвоєно ім’я ім. С. П. Людкевича.

Училище належить до спільної власності територіальних громад Львівщини та підпорядковане управлінню культури ЛОДА.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

Один коментар до Львівській облраді передали у користування земельну ділянку на пл. Шашкевича
  1. Наталія Стеценко Наталія Стеценко:

    .

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>