Львівська кав’ярня «Світ кави» перемогла у конкурсі та стала найкращою кав’ярнею року. Результати кавового туру озвучили 30 вересня на церемонії вручення нагород кав’ярням-переможцям VI Міського свята «На каву до Львова».

Цього року кав’ярні змагались у восьми номінаціях.

У виборі переможців оцінювали привітність та освіченість персоналу, знання іноземних мов, якісне обслуговування, вивіску. Також брали до уваги екстер’єр, інтер’єр та підсвічування закладу у вечірній час.

В номінації «Кава в турці» перемогла кав’ярня «На бамбетлі», у номінації «Кава з собою»–«Креденс кафе», у номінації «І до кави» – «Лігумінка». Найгостиннішою кав’ярнею стало «Кафе 1″, а приз за мистецьку кав’ярню виборола «Штука». У номінації «Кавова легенда Львова» переміг «Кентавр», а відкриттям року стало «Esse Florese».

Переможці отримали грамоту і пам’ятні сувеніри, які прикрашатимуть інтер’єр кав’ярень.

«Львів’яни знають, що таке справжня кава. Вона в нас гірка, солодка, з кислинкою, але завжди має особливість — це є справжня львівська кава. Водночас приготування кави — це інтимний момент, бо кава замішується на любові і тоді це справжня кава», – сказав міський голова Львова Андрій Садовий, який оголосив переможця «Найкращої кав’ярні 2012″.

Додамо, що в 2010 році кав’ярню «Світ кави» також було обрано найкращою кав’ярнею Львова.

Нагадаємо, голосування за номінацією «Найкраща кав’ярня 2012 року» відбувалось в три етапи: голосування у кав’ярнях з допомогою бюлетенів – 50%, голос кавових Короля та Королеви – 10% та інтернет-голосування – 40%.

Додамо, що участь в номінації «Найкраща кав`ярня 2012» взяли кав’ярні: «На бамбетлі», «Світ кави», «Віденські булочки», «Kredens Cafe», «Львівська копальня кави», «Esse Florese», «Віденська кав’ярня», «Кілікія», «Кафе 1», «Лігумінка», «Львівські пляцки», «Манускрипт», «На бамбетлі», «Солодка скриня», «Штука», «Штрудель хаус», «Цукрарка».

http://zaxid.net

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

Один коментар до Львівська кав’ярня «Світ кави» — найкраща кав’ярня року
  1. Наталія Стеценко Наталія Стеценко:

    .

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>