Міністерство юстиції видало наказ, згідно з яким усі нотаріуси до 1 січня 2013 року повинні бути забезпечені печатками державного реєстратора прав на нерухомість, повідомляє прес-служба Мін’юсту.

При цьому якщо приватні нотаріуси зобов’язані самостійно забезпечити виготовлення таких печаток, то постачанням печатками державних нотаріусів займуться головні управління юстиції Мін’юсту. Здійснення даної процедури обумовлено тим, що з початку наступного року вступає в силу новий Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення та спрощення процедури державної реєстрації земельних ділянок та прав на нерухоме майно». Він наділяє нотаріусів повноваженнями здійснювати держреєстрацію прав на нерухомість з внесенням відповідних даних до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>