Влада Львова пред’явила найбільшій місцевій мережі !Fest цілий ряд звинувачень.

Власників «Криївки», «Гасової лямпи» і «Львівської майстерні шоколаду» звинувачують в незаконній забудові центру міста, відсутності дозвільної документації, пособництві поширенню наркотиків, а також неповазі до національних героїв, пише «Комерсант-Україна«.

Управління охорони культурної спадщини Львівської облдержадміністрації вимагає закрити найбільшу у Львові мережу ресторанів !Fest.

«Практично вся мережа, а саме ресторани «Криївка», «Гасова лямпа», «Жидівська кнайпа», «Лівий берег», «Дім легенд» і «Львівська копальня кави», побудована в охоронній зоні ЮНЕСКО без дозвільної документації», — стверджує начальник управління Валерій Потюк.

За його словами, власники !Fest знищують культурну спадщину міста.

4 грудня чиновник передав в прокуратуру Галицького району Львова пакет документів, в якому зафіксовані всі порушення при будівництві ресторанів.

Мережа !Fest об’єднує 16 авторських ресторанів у Львові, 12 закладів підмережі «Львівська майстерня шоколаду», 4 продовольчих магазини «Два кроки від хати», кейтерингову компанію, сувенірний магазин і продакшен-компанію.

Заснована мережа в 2007 році Юрієм Назаруком, Андрієм Худо і Дмитром Герасимовим.

Також Валерій Потюк звернувся до ГУ МВС у Львівській області зі скаргою, в якій повідомив, що в ресторані «Лівий берег», розташованому в будівлі Львівського національного театру опери та балету, неодноразово фіксувалися факти наркоманії, а в туалетах закладу відвідувачі знаходять використані шприци зі слідами наркотичних препаратів.

Претензії до мережі висунули і у комісії Львівської міськради з видачі дозволів на розміщення літніх майданчиків.

Втім, мер Львова Андрій Садовий не згоден з такою точкою зору.

«Львів — туристичне місто, і мережа унікальних ресторанів значно збільшує приплив туристів», — відзначає він.

Так, за чотири роки існування мережі приплив туристів до Львова збільшився майже втричі, до 1 млн чоловік у 2011 році.

А за словами співвласника !Fest Андрія Худо, кількість відвідувачів мережі у Львові за рік становило близько 10 млн осіб.

«Я вважаю, що закривати мережу не можна, тим більше «Криївку». Власникам раніше вже висувалися претензії, але вони виправляли порушення — це ж можна зробити і тепер», — вважає Садовий.

Власники ж мережі називають претензії управління архітектури необґрунтованими.

Джерело

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

Один коментар до Влада хоче закрити «Криївку» і ще ряд ресторанів у Львові
  1. Наталія Стеценко Наталія Стеценко:

    .

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>