Украина попала в первую десятку рейтинга стран с самым быстрым ростом цен на жилье. Об этом свидетельствуют данные отчета Global House Price Index за второй квартал 2013 года компании Knight Frank, сообщает УНН.

Самыми дорогими в мире по уровню стоимости жилья стали Дубай, Гонконг и Тайвань. Среди европейских стран наиболее положительный показатель оказался в Турции, а самым слабым рынком стала Греция. Отрицательные показатели также продемонстрировали Испания, Португалия, Нидерланды, Венгрия и Хорватия. В это же время США заняли 12-ю строчку рейтинга, показав годовой рост цен на уровне 10,2%. Украина оказалась на 10 позиции списка с показателем 10,9%. В целом, согласно информации аналитиков, годовой рост цен на жилье наблюдался в 36 из 55 стран, указанных в документе. Напомним, по словам экспертов, строительство жилья индустриальным методом позволяет удешевить стоимость квартиры на 30%. «Панельное строительство чрезвычайно распространено в Европе по нескольким причинам. Такое жилье более энергоэффективное, возведение дома занимает гораздо меньше времени, а стоить квартира меньше. К тому же, при строительстве таким образом, не возникает неудобств жителей близлежащих домов. Оно не требует большого количества специальной техники, и соответственно, почти бесшумное. Дом «вырастать» в 2-3 раза быстрее чем сейчас», — отметил президент «Киевгорстроя» Игорь Кушнир.

По материалам: unn.com.ua

 

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

Один коментар до Украина заняла 10-е место в мире по росту цен на жилье.
  1. Ольга Ольга:

    Українські експерти не розуміють, якими даними керувалась Knight Frank, складаючи цей рейтинг. Ціни на житло в Україні якщо й зросли за останній рік, то явно не на 11%…

    “Мені важко зрозуміти, якою методикою користувались експерти, що складали рейтинг. Український ринок нерухомості досі у кризовому стані, – каже президент Асоціації спеціалістів з нерухомості України Сергій Злидень. – Якщо говорити про первинний ринок, то певне пожвавлення є. Однак я б не говорив, що ціни зросли — вони залишились практично на тому ж рівні, але кількість операцій зросла. Якщо говорити про вторинний ринок, то він дуже просів. Бачив коментарі, що “хрущовки”, “кавалерки” уже нікому не потрібні. Насправді це не так. І на них є попит. Але має бути адекватне співвідношення ціна-якість. Таке житло не купуватимуть, якщо воно коштує майже так, як новобудови”.

    Директор ріелторського бюро “Варіант”, член АСНУ Андрій Борисов каже, що, наприклад, у Львові зросли ціни лише у деяких сегментах нерухомості. “Приблизно на 5-7% зросли ціни на житло економ-класу. Тобто на одно-двокімнатні квартири вартістю до 60 тисяч доларів, — каже Андрій Борисов. — Це житло, доступне молодій сім’ї, якщо на весілля скинуться родичі з обох сторін. Якщо говорити про 90-100 тисяч доларів, то це сегмент, який у Львові не дуже рухається. Відсотків на 10 зросли ціни на будь-яке житло, розташоване в історичному центрі. Його купують, аби потім здавати в подобову оренду туристам. Купують житло в центрі Львова також іноземці. А от якщо говорити про панельний Сихів, то він як коштував, так і коштує. Більше того, там пропозиція все ще перевищує попит. Якщо брати Київ, то там ситуація відрізняється від Львова. У попередні роки у столиці було настільки серйозне просідання на ринку новобудов, що компанія Парцхаладзе пропонувала 10% ріелторам, які приведуть покупця. Можливо, якщо порівнювати з тим падінням, ціни й зросли. Але знову ж таки, йдеться лише про один сегмент, а не про ринок в цілому”

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>