Золочів став першим містом в Україні, яке цього року «відмовилось» від газу, і повністю перейшло на альтернативний вид палива. В усіх котельнях міста тепер працюють котли для твердого палива, що вже допомогло заощадити кругленьку суму грошей. За словами міського голови Золочева Ігоря Гриньківа, чинників, що спонукали місто до такого кроку було чимало, але перш за все – високі ціни на російський газ та зростання заборгованості міста перед газопостачальниками. Золочів став шукати альтернативних джерел опалення, і весною 2012 року, прийняв революційну «Програму модернізації існуючих котелень МКП «Золочівтеплоенерго».

Прийнятий документ передбачав протягом двох років поступове переведення всіх котелень міста на тверде паливо. І їм це вдалося. Новий опалювальний сезон (2013 – 2014 року) місто розпочало на альтернативних джерелах опалення. Тож тепер газові котли залишаються в резерві, на випадок проблем з постачанням твердого палива.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>