Фізичні особи повинні сплатити податок на нерухоме майно (відмінне від земельної ділянки) протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.

Повідомили в прес-службі Державної фіскальної служби.

“Податок сплачується фізичними особами – платниками податку протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення за місцем розташування об’єкта/об’єктів оподаткування і зараховується до відповідного місцевого бюджету”, – відповіли в прес-службі.

В ДФС відзначили, що податкові повідомлення-рішення про сплату суми податку і відповідні платіжні реквізити повинні були бути направлені і вручені платнику податків контролюючим органом за місцем його податкової адреси до 1 липня року, що настає після базового податкового періоду.

Як повідомлялося, відзначаються непоодинокі випадки, коли платники податку на нерухомість не отримували податкового повідомлення-рішення навіть за станом на кінець серпня.

Раніше на офіційному веб-порталі ДФС зазначалося, що граничний термін сплати такого податку – 29 серпня 2016 року.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

4 Коментарів до Податківці уточнили термін сплати податку на нерухомість
  1. Степан Мельник Степан Мельник:

    /

  2. Степан Мельник Степан Мельник:

    !

  3. Василь Ковалів:

    ??/

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>