Незабаром в українців можуть виникнути труднощі з реєстрацією підприємства в квартирі. Відповідно до законопроекту від 19 серпня 2016 року №5035 “Про внесення змін до Цивільного кодексу України (щодо уточнення меж використання житла)”, власникам житла заборонять відкривати офіси в квартирах і будинках.

Зареєструвати юрособу в житловому приміщенні можна буде тільки після переведення його в нежитлове.

Відповідне доповнення пропонується внести до частини 1 статті 383 Цивільного кодексу України, яка забороняє власнику житлового будинку або квартири використовувати приміщення для промислового виробництва.

Необхідність нововведення пояснюють тим, що в Україні почастішали випадки, коли в житлових приміщеннях працюють підприємства і організації, які не використовуються для промислового виробництва тільки у вузькому сенсі цього поняття.

“Такі поодинокі випадки призводять до порушень прав власників інших квартир та нежитлових приміщень у багатоквартирному будинку і порушують санітарно-технічні вимоги та правила експлуатації будинку”, – йдеться в пояснювальній записці до проекту закону.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>