Київська міська рада (Київрада) розширила перелік об’єктів, які не є об’єктами оподаткування, повідомляє її прес-служба.

Згідно з повідомленням, відповідне рішення на пленарному засіданні в четвер підтримали 82 депутати Київради.

Відповідно до прийнятого рішення, від оподаткування звільнена нежитлова нерухомість державних і комунальних дитячих санаторно-курортних установ, закладів оздоровлення та відпочинку дітей.

Крім того, об’єктом оподаткування не є нежитлова нерухомість державних і комунальних дитячо-юнацьких спортивних шкіл, центрів олімпійської підготовки (в тому числі неприбуткових), шкіл вищої спортивної майстерності, центрів фізичного здоров’я населення і центрів розвитку фізичної культури і спорту інвалідів.

Також в числі неоподатковуваних об’єктів – нежитлова нерухомість баз олімпійської та паралімпійської підготовки, житло багатодітних або прийомних сімей, в яких виховуються п’ятеро і більше дітей.

“Відповідним рішенням унормовано питання сплати податку на земельні ділянки національних і державних дендрологічних парків наукових установ, уточнено застосування права пільги на земельну ділянку для фізичних осіб і розширено коло юридичних осіб, які звільняються від сплати земельного податку”, – йдеться в повідомленні.

Крім того, прийнятим рішенням змінено порядок обчислення плати за землю в частині нарахування земельного податку та переходу права власності на земельну ділянку; внесено зміни до положення про транспортний податок в частині визначення вартості об’єкта оподаткування виходячи з марки автомобіля, моделі, року випуску, об’єму двигуна, виду пального.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

14 Коментарів до Київрада розширила перелік неоподатковуваних об’єктів
 1. Степан Мельник Степан Мельник:

  .

 2. Василь Ковалів:

  1

 3. Степан Мельник Степан Мельник:

  -

 4. Степан Мельник Степан Мельник:

  !

 5. Василь Ковалів:

  &

 6. Василь Ковалів:

  )

 7. Наталія Стеценко Наталія Стеценко:

  &&

 8. Наталія Стеценко Наталія Стеценко:

  ₽₽

 9. Наталія Стеценко Наталія Стеценко:

  “””

 10. Наталія Стеценко Наталія Стеценко:

  //*/

 11. Наталія Стеценко Наталія Стеценко:

  ;8!

 12. Наталія Стеценко Наталія Стеценко:

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>