Три роки президент General Motors Ден Амман і його дружина шукали цей об’єкт. Апартаменти розташовані на Гранд-стріт в Сохо. Подружжя особливо привабив мансардний поверх. Агент Джулія Хоугланд, що займається продажем, особливо відзначає багато вікон, а також спокійне оточення, оскільки рівень трафіку в районі дуже низький.

Пані Хоугланд супроводжувала придбання цієї квартири нинішніми власниками в 2008 році. Тоді Амманн придбав її за $5 млн і відразу переоблаштував внутрішній простір. Всі приміщення дуже світлі завдяки великим вікнам і високим стелям в 4,3 метра.

Найбільша кімната квартири має 20 метрів завдовжки в поперечному розрізі і сім коринфських колон. Відкрита кухня може похвалитися двометровим «мармуровим островом», а за секретними дверцятами (які відкриваються за допомогою натиснення на них) захована невелика комора. В будинку є ще одні такі секретні двері, що ведуть до ванної кімнати в задній частині квартири.

Квартира має хорошу акустичну ізоляцію і багато місця для зберігання речей. З задньої сторони є вихід на облаштовану терасу.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

10 Коментарів до Президент General Motors продає апартаменти на Манхеттені
 1. Степан Мельник Степан Мельник:

  !

 2. Василь Ковалів:

  ???

 3. Василь Ковалів:

  )

 4. Наталія Стеценко Наталія Стеценко:

  &₽

 5. Наталія Стеценко Наталія Стеценко:

  &₽₽+

 6. Наталія Стеценко Наталія Стеценко:

  %=&;

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>