Ціни на будівельно-монтажні роботи (БМР) в Україні в січні-квітні 2017 року порівняно з аналогічним періодом 2016 року зросли на 12,8%, повідомляє Державна служба статистики.

За даними Держстату, найбільше зросли ціни на будівельно-монтажні роботи у сфері будівництва інженерних споруд – на 18%, а також у сфері зведення нежитлових будівель – на 14,9%.

Найменше збільшилася вартість будівельно-монтажних робіт у сфері зведення комплексних промислових споруд – на 11%. При цьому вартість БМР в квітні 2017 року порівняно з березнем зросла на 1,3% (у березні вартість по відношенню до лютого зросла на 2,1%).

Найбільше зростання цін на БМР у квітні зафіксоване у сфері будівництва житлових будинків – на 1,5%. У Держстаті зазначили, що дані наводяться без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, Севастополя та частини зони проведення антитерористичної операції.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

6 Коментарів до В Україні продовжують дорожчати будівельні роботи
 1. Степан Мельник Степан Мельник:

  .

 2. Степан Мельник Степан Мельник:

  -

 3. Степан Мельник Степан Мельник:

  /

 4. Степан Мельник Степан Мельник:

  !

 5. Василь Ковалів Василь Ковалів:

  &

 6. Василь Ковалів Василь Ковалів:

  )

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>