Ціни на будівельно-монтажні роботи (БМР) в Україні в січні-квітні 2017 року порівняно з аналогічним періодом 2016 року зросли на 12,8%, повідомляє Державна служба статистики.

За даними Держстату, найбільше зросли ціни на будівельно-монтажні роботи у сфері будівництва інженерних споруд – на 18%, а також у сфері зведення нежитлових будівель – на 14,9%.

Найменше збільшилася вартість будівельно-монтажних робіт у сфері зведення комплексних промислових споруд – на 11%. При цьому вартість БМР в квітні 2017 року порівняно з березнем зросла на 1,3% (у березні вартість по відношенню до лютого зросла на 2,1%).

Найбільше зростання цін на БМР у квітні зафіксоване у сфері будівництва житлових будинків – на 1,5%. У Держстаті зазначили, що дані наводяться без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, Севастополя та частини зони проведення антитерористичної операції.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>